[ dakipro @ 19.02.2005. 06:52 ] @
Ima li uopshte nekog programa koji moze poslati SMS kao Flash, a da se instalira na telefonu, kao shto ima aplikacija za druge telefone koji to shalju sa kompjutera. Imam nokiju 6610 sa koje saljem Flash SMS uz pomoc Oxygen Phone Menagera (na kompu), i sve radi OK. Oxygenova verzija za Symbian nema tu opciju, ali mi dodje logichno da moze neka Symbian aplikacija da izvrshi tako neshto. Imam N3660, a sa nje ne mogu da poshaljem Flash SMS (bedak, kad mogu sa slabijeg telefona ). Ima li neki program koji moze makar sa kompa da to odradi na Symbian telefonu?

Izvinite na zbrkanom postu, vec 16h sam za kompom, pa malo loodim
[ djokica1973 @ 28.02.2006. 08:07 ] @
Stara tema,ajde da obradujem Dalibora.Ako nisi nasao do sada,ima takav program koji salje flash sms sa Symbiana.Zove se Flash SMS v1.0.Korisna adresa http://www.symbian-toys.com.I stvarno radi...
[ dakipro @ 04.03.2006. 00:18 ] @
8)
Prijatelju, zaduzi me ti do guse :) Skidam kapu, moram priznati da postajes opasan po okolinu :)))

Najtuznije u celoj prici je to sto program ne radi na N3660 (koju ima Daki), ali ipak ti hvala na trudu, verujem da ce ovo mnogima znaciti, a to sto je doslo vreme da menjam telefon, to je vec neka druga prica.
Opet, hvala jos jednom