[ kosk_1 @ 21.02.2005. 13:32 ] @
Mozete mi reci neki dobar keyloger koji podrzva remote instalaciju (znaci nekom posaljem fajl i kada ga otvori pokrene se sam). Imo sam problema sa nekim keylogoerima npr. Elite keyloger 1.0. Kada ga instaliram posalje mi ono kao test mesage (tako nekako) na mail al nece da mi salje poslije nikako . Eto to je problem. Help plz.Znaci keyloger sa remote instalacijom.Ako neko zna.pozz
[ WAZZUP @ 04.03.2005. 22:14 ] @
Evo ti, delo jednog domaceg autora (znam ga sa chata) :)
[url]http://www.ptt.yu/korisnici/i/l/ilijas77/RemoteLogger/[url]
[ Mister Big Time @ 13.03.2005. 01:26 ] @
Perfect Keylogger je odlican za takve stvari. Mozes da ga infiltriras u bilo koji .exe fajl.
[ Daemon of Heaven @ 07.04.2005. 10:14 ] @
Da! Perfect Keylogger je dobar ali ga Av otkriva!
[ Milos Dedijer @ 07.04.2005. 11:41 ] @
Ne uvaljujes nikad keylogger nekom computer genious nego nekom moronu koji don`t know shit o kompovima... Ma svaki iole poznatiji keylogger ne moze da prodje pored AV-a! ;) Zato - Rucna proizvodnja...
[ Daemon of Heaven @ 07.04.2005. 19:28 ] @
U jbt ja tek sad vidih koliko kasnim :P. A inace ovu temu sam nasho na google ...
Pa ovaj moj mali-glupi logger nije dosada nishta otkrivalo ali ko zna ...
[ Mister Big Time @ 07.04.2005. 22:38 ] @
Citat:
Daemon of Heaven: Da! Perfect Keylogger je dobar ali ga Av otkriva!

Ded4 je odgovorio umesto mene
Citat:
[Ded4]: Ne uvaljujes nikad keylogger nekom computer genious nego nekom moronu koji don`t know shit o kompovima... Ma svaki iole poznatiji keylogger ne moze da prodje pored AV-a! Zato - Rucna proizvodnja...


Pa ja sam napisao batch skriptu koja ima odredjene destruktivne funkcije, ali je AV otkrivao kao neki tamo Trojanac jer se jedno parce koda podudaralo
Manje vise ne mozes tako lako da napises pravi keylogger kao sto je perfect keylogger da ga neki dobar AV ne provali.
Mada, to je za debile, ne za nekoga ko i bez AV moze da provali sta je u pitanju