[ Tisma @ 21.02.2005. 22:05 ] @
Koristim forum phpBB 2.0.11 na freefronthost.com i pošto nemam pojma sa PHP-om (ako ovo ima veze sa tim) ne znam kako, gde i šta da promenim da mi korisnicima stiže e-mail prilikom odgovora na njihovu temu (ako su to čekirali)?
[ Mister Big Time @ 22.02.2005. 03:44 ] @
To oni (korisnici) moraju sami da odrade. Odu u svoj profil i cekiraju da zele obavestenja o novim porukama sa tema na kojima su ucestvovali.

[ Tisma @ 22.02.2005. 11:55 ] @
Da ali email ne stiže ni kad je OBAVESTI ME čekirano.U tome je problem.Verovatno ja nisam podesio nešto kako treba ali ne znam šta.
[ Mister Big Time @ 22.02.2005. 14:07 ] @
Pa ako si podesavao SMTP, onda proveri jel tu sve OK (user, pass).

Ako koristis php sendmail, onda ne bi smelo da pravi problem...

EDIT: jao, sad vidim.... ti si na nekom tamo budjavom free host-u.... osecam da su iskljucili sve moguce pa ti zato ne radi...
[ Tisma @ 22.02.2005. 16:02 ] @
> Da, ali i kad je čekirano mail ne stiže!
[ Tisma @ 22.02.2005. 18:51 ] @
A mogu li ja da koristim moj SMTP, mislim sa mog internet provajdera, a ne ovaj sa freefronthost.com-a jer čini mi se nije uključen u besplatnoj verziji?
[ rile77 @ 22.02.2005. 20:49 ] @
Citat:
Tisma: A mogu li ja da koristim moj SMTP, mislim sa mog internet provajdera, a ne ovaj sa freefronthost.com-a jer čini mi se nije uključen u besplatnoj verziji?


Imas opciju u konfiguraciji da li da se koristi smtp server ili ne, ako ga nemas onda odgovoris sa ne.
[ Tisma @ 22.02.2005. 21:16 ] @
Citat:
rile77: Imas opciju u konfiguraciji da li da se koristi smtp server ili ne, ako ga nemas onda odgovoris sa ne.

A kako onda da mi stiže mail kad neko odgovori na temu.Da li bi to trebalo da funkcioniše i bez SMTP?Ako je tako, kod mene ne radi.
[ Mister Big Time @ 22.02.2005. 21:26 ] @
Procitaj sta sam napisao. Moguce da je to ogranicenje tog free hosta. Probaj tako sa SMTP.
[ rile77 @ 22.02.2005. 21:35 ] @
Citat:
Tisma: A kako onda da mi stiže mail kad neko odgovori na temu.Da li bi to trebalo da funkcioniše i bez SMTP?Ako je tako, kod mene ne radi.


Pod ''Administratorova email adresa'' uneses svoj e-mail, i pod ''Koristi SMTP server za email'' odaberes ''ne'' i to je to! Sve ostalo odradi phpBB! (osim ako server nema nekih ogranicenja, ali ne bi trebalo)