[ aceall @ 21.02.2005. 23:50 ] @
Kako vam se svidja?

[ dr ZiDoo @ 22.02.2005. 00:45 ] @
Dobro je, meni za ukus se ne sviđa tema za pano, ali ako ste se vi složili... ;)
[ Corey @ 22.02.2005. 14:51 ] @
Ne sviđa mi se to što je dota preptrpano,tj. suviše je mali razmak između slika učenika.Probaj sa nekom većom slikom ili sa ovom u većoj rezoluciji.
[ aceall @ 22.02.2005. 23:23 ] @
slika i jeste u vecoj rezoluciji ali naravno i glave su vece...
pa moguce je da bi bolje izgledalo al mi je sad mrsko to popravljati
[ ShojkE @ 28.02.2005. 16:51 ] @
Na ovoj temi je obrisana poruka koja je glasila:
Gigher bi se naljutio...

Za ne upucene moderatore, Gigher je tvorac slike koja se nalazi u glavnom delu dizajna mladog gospodina... Shodno tome moj komentar je krajnje na mestu i molio bih da se poruke dalje ne brisu ukoliko 100 % niste sigurni zasto to radite, ili barem dajte obrazlozenje umesto "Hvala na razumevanju"...

Hvala vama na razumevanju...
[ aceall @ 28.02.2005. 20:04 ] @
jesil ti siguran sta pises? znas li citat, prvo vidi u kojoj temi pises ovaj debilski komentar... fajl je tezak 7MB u psd formatu i sad bih ga stavio da je moguc upload
[ FlashGrounder @ 28.02.2005. 20:25 ] @
koliko mogu da pretpostavim ovo bi trebalo da je za neki pano u masinsko skoli, ispravite me ako gresim.

Ali mene ovo asocira kao da treba da se stavi na pano u udruzenju vampira SCG, Dobojski okrug :)

Salim se, samo ipak ona zverka u sredini bi mogla da bude zamenjena nekim zupcanikom ili hidraulicnom pumpom, a boje da se alo posvetle, nesto u metalnom fazonu i ponegde moze da se nazire neki crtez ili wired model iz autocad.
[ bastet @ 28.02.2005. 20:40 ] @
zanimljiva slicica... mog'o si da je posaljes za konkurs za naslovnu stranicu "the book of demons"....
[ ShojkE @ 01.03.2005. 12:44 ] @
Prijatelju aceall...
Nisam nista lose rekao za tvoj trud... Ironicno sam pomenuo HR Giger-a (cuvenog slikara i tvorca Alien-a), zato sto me centralna slika neodoljivo potseca na njegov rad... Ako i dalje smatras da, kako kazes, pisem debilske komentare, istu tu sliku cu ti naci na njegovom sajtu: http://www.hrgiger.com...
Uklopio si ok svoje drugare i fino to izgleda (samo da nije toliko mracno), ali si centralnu sliku maznuo... Samo toliko... Zaista nemas razloga da mi prebacujes bilo sta, jer da si sliku radio fajl ti nebi bio 7Mb vec 107Mb...
[ djela @ 01.03.2005. 21:01 ] @
Hajde decko kazi mi molim te, sta se desilo ovim ljudima? Jer je ovo tvoj dizajn nadgrobne spomenice??? Neznam sta drugi misle ali mene na ovo asocira...
[ aceall @ 01.03.2005. 21:01 ] @
ok, sada smo se razumjeli! nisam ni rekao da sam pozadinsku slku ja radio, nisi valjda pomislio da ja ocu da kazem da sam ja njen autor. Pa da sam takav profesionalac...
inace slika je sa igrice DUNE 2000 iz '98. godine.

u potpisu pise Pela... ili Rela... mutno je
[ aceall @ 01.03.2005. 21:06 ] @
u sustini mi je i bio cilj da izgleda neobicno (the book of demons)

djela bi izgleda vise volio da su u pozadini suncokreti
[ aceall @ 02.03.2005. 11:44 ] @
rad je juce objavljen na BHT televiziji u emisiji Restart

http://www.restart.tv/flashLESS/rekreacija13.htm
[ FlashGrounder @ 02.03.2005. 19:17 ] @
Svaka cast, ovakav rad sasvim zasluzuje da se objavi na tv, cudim se zasto na tv bk nije bilo nista o tome
[ ANJUSHA @ 02.03.2005. 22:11 ] @
Jao,,,malo izgleda ofucano,,,,ono kao u nekom post matrix folu plus metalika,,,daj malo vise da disu likovi izmedju jedan drugog,,i nemoj tolko crnit,,izgleda na prvi pogled ko skupna smrtovnica
[ trsh @ 04.03.2005. 21:40 ] @
Likchino, bas su te naucili u toj skoli da konstruises kompjuterski! To kao da nije masinska skola, nego djavolska. Ako ti rad budu zakacili u hodniku skole, veruj mi da vise necete imati djaka u skoli.....pa sta ce roditelji da kazu kad vide zverku?
[ aceall @ 05.03.2005. 01:16 ] @
Pa i nisu me bas nesto naucili! Dal ce biti djaka posle mene uopste me ne zanima i nije moj problem.
[ mase @ 05.03.2005. 12:14 ] @
Ma rad je ok ali se zabrljao sa ovom pozadinom jer ko da vas je koknuo cunami,a sto se tice emisije Restart reci mi koji su oni tipovi sto je vode i uredjuju fali mi ih onakvih nekoliko za novu emisiju o poljuprivredi
[ Bojan Basic @ 05.03.2005. 12:24 ] @
Ja nisam nikakav stručnjak (doduše slažem se sa ovima što tvrde da je previše mračno), ali koji očin si svima pisao početno slovo imena malim slovom a ostatak velikim?
[ aceall @ 05.03.2005. 15:04 ] @
sam rad je cudan pa je i teskt morao biti nekako u skladu stim

pOZDRAV
[ vspale @ 06.03.2005. 03:12 ] @
Pozdrav tebi i ostalima koji ovo citaju,nemoj da se ljutis na njih oni imaju svoje misljenje a ti si trazio da ti odgovore na tvoje pitanje,slika je stvarno tamna nema u njoj nikakve zivosti,moguce je da si sa slikom nesto hteo da asociras na nesto iz skole,za to ti je bilo botrebno neko bolje resenje,mada slika asocira na neku mudrost otrovnost,bitno je da se tebi dopada.
[ aceall @ 06.03.2005. 12:35 ] @
pa nema potrebe da se ljutim, nisam ni postavio da se ljudi "dive" nego da daju svoje misljenje, i negativna kritika mi dobro dodje
[ blue_soft @ 06.03.2005. 21:09 ] @
Ne želim da ti kritikujem rad,lepo je sto si se trudio,ali centralni deo tvog rada prosto nije prilagodjen.Znas prosto deluje zastrašujuce neko bi na prvi pogled shvatio da ste vi pripadnici neke satanske sekte a da vam je razredni neki vodja a vi njegovi sledbenici.Mnogo bi prikladnije bilo da si sam napravio pozadinu ali da to ipak ima veze sa školom.Razmisli da to izmeniš.
[ FlashGrounder @ 11.03.2005. 01:33 ] @
ma care ako se tebi svidja onda ok, stavi to u sobu, ali ja da sam nesto u toj skoli rekao bih ti da uradis novo, a ovaj trenutni bih zalepio u wc da ima ulogu strasila u wc da se ucenici nebi tamo zadrzavali da puse svakojake smesne cigare itd.. :)
[ x centar @ 11.03.2005. 13:15 ] @
slika je malo darkerska a i ta faca mi je nesto poznata
sledeci put vise gadjaj temu......stetno
[ Fuzz @ 11.03.2005. 13:15 ] @
Ima da se krste ljudi u Doboju...
[ aceall @ 12.03.2005. 01:14 ] @
i treba da se krste... religija je bitna
[ aceall @ 03.04.2005. 01:49 ] @
Pa dobro, mozda si i upravu sto se tice imena teme,
a sto se tice djeteta od 5 god, s**** i pises gluposti.

Po tvojim kritikama da se zakljuciti da si "profesionalac", pa ajd ti postuj neki svoj rad pa da vidimo koja dob djeteta bi bila u stanju da ga uradi!
[ Mitrović Srđan @ 03.04.2005. 15:57 ] @
da izvines meni ovo lici ko na sahranu neku kao da je izaslo iz Maratonaca.
Rad ko rad nije los ali :)

kao Bal Vampira brate....znaci daj nesto veselije to je skola ne mentalna ustanova
[ -sfx- @ 03.04.2005. 19:11 ] @
Citat:
aceall: Pa dobro, mozda si i upravu sto se tice imena teme,
a sto se tice djeteta od 5 god, s**** i pises gluposti.


ovo mi zvuci kao vredjanje, ili ne?
[ BytEfLUSh @ 03.04.2005. 19:37 ] @
Postalo je očigledno da je aceall postavio ovu temu samo da bi se "pohvalio" tim radom, kao i da nije spreman da prihvati kritike.

Iz tog razloga zaključavam ovu temu; ako se moderatori ovog foruma ne slažu sa tom odlukom, neka je otključaju.
[ klonia @ 12.06.2008. 00:45 ] @
Sick...Jel su te na kraju izbacili iz skole?:)
[ Skandy @ 12.06.2008. 10:35 ] @
Pa i da su ga izbacili i da mu nisu priznali ni predhodno zavrsene godine, toliko je vremena proslo od postavljanja poruke da je covek komotno mogao jos jednu skolu da zavrsi.
[ aceall @ 13.06.2008. 11:18 ] @
LOL, dosta je vremena proslo. Vrijeme cini cuda, sad dosta drugacije gledam na neke stvari.

Inace, dva ispita do kraja fakuleta.


Pozdrav
[ majolika08 @ 22.06.2008. 08:57 ] @
Nisam se skoro ovako ismejala. Tema je sve u svemu ispala vise zabavna, nego morbidna, kako to izgleda kada bacis pogled na rad:-) I ovi sto vredjaju, mogli su to da urade sa vise stila:-) Ironicni komentari su na mestu:-)

Znam kako izgledaju u Beogradu masinske skole, a znam i jednu generaciju koja je zavrsila bas ovaj smer. Stvarno je pogodjena je atmosfera, narocito sa izborom Gighera, kao osnovom na koju si posle “lepio” vase fotke;
Medjutim, posto je to ipak skola, koja vam je osim znanja , ponudila i druzenje, i jos neka zivotna saznanja, mogao si da uneses neke elemente vedrine, pa da ceo rad dobije konotaciju neke parodije, u vidu pop-art postera, kolaznog tipa.
Takve skole, barem ovde kod nas, inspirisu na razlicite vidove umetnickih izraza.

U svakom slucaju aceall, pohvala “tvojoj ludosti” i trudu, ma sta studirao danas:-)

Pozdrav