[ pctel @ 22.02.2005. 12:49 ] @
Evo, u jucerasnjim halo-oglasima:
monitor + bezicni mis + bezicna tastatura = 59 EUR!


Srbija je te fore videla pre vise od deset godina, secate se kad je cena ulja ili secera kao bila 6 dinara, a svi su kupovali za 20 dinara? I sta sad, ljudi to vide, a onda dodju kod mene i pomisle "vidi ovog lopova, prodaje to po duplo visoj ceni". Imamo li mi koji se bavimo prodajom kompjuterske opreme neko pravo da tuzimo jugodatu zbog isticanja laznih cena, ili da krenemo i mi ostali da pisemo:

monitor + bezicni mis + bezicna tastatura + 5.1 zvucnici - 39 EUR
monitor + bezicni mis + bezicna tastatura + 5.1 zvucnici + stampac - 19 EUR
kompjuteri besplatno + besplatan karton MB piva
kompjuteri besplatno + besplatno letovanje na Havaima
...
[ boki @ 22.02.2005. 12:57 ] @
A u cemu je fora sa ovim? Nemoguce je da su bas bukvalno slagali... Jesi ih zvao?
[ fade @ 22.02.2005. 13:18 ] @
ap nisi video ,sa pdv-om 70 eur ,,nije pisalo da je to sve ispravno.
[ pctel @ 22.02.2005. 13:18 ] @
evo, zvao sam da proverim, standardna njihova prica "malocas smo prodali poslednji komplet predvidjen za rasprodaju, ali mozemo da vam prodamo po ceni..."

da li neko od 40.000 clanova ES-a poznaje nekog ko je kupio po toj ceni? Ne, naravno!
[ tdjokic @ 22.02.2005. 14:02 ] @
Ima i ona fora: "Usisivac, super, turbo, ultra, samo 8 e" a vrlo sitnim slovima pise "mesecno" na 2-godisnju otplatu!!
[ Corey @ 22.02.2005. 14:20 ] @
Citat:
pctel: evo, zvao sam da proverim, standardna njihova prica "malocas smo prodali poslednji komplet predvidjen za rasprodaju, ali mozemo da vam prodamo po ceni..."
Stvarno nikada nisam video veće prevarante u životu.
P.S.Mislim da je ovo za Madzone ako se ne varam.
[ Buum @ 23.02.2005. 14:48 ] @
Ništa novo od Jugodate... Bilo je već nekoliko sličnih tema o njihovoj neprofesionalnosti.
[ momsab @ 25.06.2008. 22:14 ] @
skoro 3,5 godine se ne psie u ovoj temi

al ajde, kad je Jugodata u pitanju, da javim sledece: vise se ne bave ovime, sad su se orijentisali na poslovne korisnike