[ string_ @ 21.05.2002. 10:54 ] @
Zna li neko bilo koje mesto u zemlji gde moze da se kupi/naruci jeftinije od 950DIN brojevi (moze i stari 4-5 meseci) casopisa COMPUTER ARTS?
[ pixel_pimp @ 21.05.2002. 23:45 ] @
Uh, to bi bilo sjajno kada bi postojalo... i meni bi tako nesto dobro doslo...

btw. imas DigitalARTS ( tacnije imao si ga posto su prodati svi brojevi a nov jos nije izasao ) koji je, ako neko ne zna, domaci ( novosadski ) casopis sa slicnom tematikom i super odradjen ( za nase prostore )...

http://www.digitalarts.co.yu
[ string_ @ 22.05.2002. 11:09 ] @
Citat:
pixel_pimp:
Uh, to bi bilo sjajno kada bi postojalo... i meni bi tako nesto dobro doslo...

btw. imas DigitalARTS ( tacnije imao si ga posto su prodati svi brojevi a nov jos nije izasao ) koji je, ako neko ne zna, domaci ( novosadski ) casopis sa slicnom tematikom i super odradjen ( za nase prostore )...


Znam, ja sam iz Novog Sada. Jedini je problem sto DIgitalARTS ne daje ni 2% korisnih informacija, niti bilo cega drugog u odnosu na COMPUTERARTS. Samim tim mu je i cena takva kakva je i odaje utisak da je napravljen nekako na silu. Kao da nemaju dovoljno informacija sa svaki naradni broj pa forsiraju bez potrebe...:(
[ Trunks @ 23.05.2002. 23:34 ] @
Pošto si u Novom Sadu, mogao bi da se raspitaš u knjižari IPS da vidiš da li imaju arhivirane stare brojeve, verovatno po nižoj ceni. Nalazi se u pasažu u Zmaj Jovinoj, ne mogu ti tačno reći kojem jer sam i ja zaboravio.
[ string_ @ 24.05.2002. 11:18 ] @
Citat:
Trunks:
Pošto si u Novom Sadu, mogao bi da se raspitaš u knjižari IPS da vidiš da li imaju arhivirane stare brojeve, verovatno po nižoj ceni. Nalazi se u pasažu u Zmaj Jovinoj, ne mogu ti tačno reći kojem jer sam i ja zaboravio.


Ma znam... Tamo i jeste 960 ili 950DIN... Uzas! :( NE znam kolka je njegova prava cena u Engleskoj, ali mislim da je negde DUPLO manja nego ovde kod nas. Posto kod nas postoji samo jedan lik koji uvozi strane casopise i dalje ih distribuira male su sanse da postoji tako nesto sto ja trazim... No, ipak vredi pitati i pokusati...
[ Trunks @ 24.05.2002. 22:35 ] @
Uh. Probaj onda kod onog lika što prodaje strane novine ispred ulaza na Futošku pijacu, ovog glavnog (ne na bulevaru).
[ string_ @ 29.05.2002. 13:30 ] @
Citat:
Trunks:
Uh. Probaj onda kod onog lika što prodaje strane novine ispred ulaza na Futošku pijacu, ovog glavnog (ne na bulevaru).


Dzabe... Postoji samo jedan distributer strane stampe i on diktira svima cenu! :( Zato sam i postavio ovo pitanje na forumu, cisto da vidim da li neko zna mozda neku drugu varijantu, ali kao sto vidim - dzabe pitam...:(