[ Maximu$ @ 23.02.2005. 23:26 ] @
Kako da napravim sadrzaj u wordu, treba mi za seminarski. Napravim ga ja kao u knjizi, sa leve strane naslovi, pa tackice, a sa desne brojevi stranica, e tu je problem, jer ti brojevi ne stoje tacno jedan ispod drugog, nego jedan bezi levo, jedan desno pa je sve neravno....ZNATE SIGURNO NA STA MISLIM....IZLUDJUJEME NEMOGU TO NIKAKO DA PODESIM A SUTRA TREBA DA PREDAM RAD!!!
[ downer @ 24.02.2005. 00:04 ] @
e care, pa to se ne radi tako....treba da definises nivoe teksta, i onda sve automatski...

1. selektuj sve NASLOVE, pa idi na Format/Paragraph i kod Outline level izaberi Level1
2. onda sve PODNASLOVE (ako ih ima) pa opet isto, samo Level2
3. ako imas nesto ispod podnaslova (teme...) onda Level3.
4. Kada dodelis nivoe na taj nacin (samom telu teksta NE treba dodeliti nivo) ides na Insert/Reference/Index and Tables pa na Table of Contents. Mislim da ces se odatle vec snaci sam...

poz

[ Maximu$ @ 24.02.2005. 01:59 ] @
Hvala puno evo sada sam zavrsio, stampam rad.......
[ pbenka @ 25.02.2005. 14:10 ] @
Ovo za automatsko umetanje naslova je u redu, međutim isti problem se javlja i u drugim slučajevima kada imaš sa leve strane na primer stavke a sa desne strane recimo cene a želiš stavke poravnate levo a cene poravnate po decimalnoj tački. To se rešava sa tabualtorima (tabs properties).