[ Lalelale @ 24.02.2005. 10:40 ] @
Naisao sam na jedan cudan problem naime napravio sam web prezentaciju za jednu Ital. firmu i sada posle skoro 2 god, dobio sam od njih mail u kom pise da se prezentacija ne vidi ako se ucitava na Macintosh racunarima i da se eventualno ucita samo jedna strana i da dalje ne moze.

Nikada se ranije nisam sreo sa ovakvim problemom a sto se tice literarute koju posedujem kada sam je prelistao nigde nisam naisao na podatak da ovakav problem moze postojati.

U napred hvala svima
[ boccio @ 24.02.2005. 10:45 ] @
Tesko da ti iko moze pomoci bez detaljnijih informacija. Nekompatibilnost Safarija je pretezno na nivou JavaScripta, ali bi definitivno trebalo da pokazes URL i source problematicne stranice.
[ Lalelale @ 24.02.2005. 11:25 ] @
Problem je kako oni kazu u ucitavanju bilo kog dela sajta inace url je www.pangoseditore.com a tu je onda i source.

Inace koristo sam JavaScript ali nista veliko za neke redirekcije datum vreme i sl.
[ boccio @ 24.02.2005. 12:19 ] @
Pa imas neki prozor koji iskace preko pola strane...nemam vremena da se sad udubljujem, ali ja bih tipovao na to (Safari, jelte, nemam...)

Zamoli ljude u Macintosh forumu da pogledaju stranu u IE i Safari pa da prenesu utiske (daj im link ka ovoj temi).
[ Lalelale @ 24.02.2005. 13:38 ] @
Hvala

>
>
[ madamov @ 24.02.2005. 16:43 ] @
Citat:
Zamoli ljude u Macintosh forumu da pogledaju stranu u IE i Safari pa da prenesu utiske (daj im link ka ovoj temi).


Probano u Safariju, onih par klikova na linkove je radilo. Možeš li preciznije da kažeš šta ne radi da probam još jednom?