[ ivansasa @ 25.02.2005. 16:57 ] @
Ima dva računara , 4 i 1 i zanima me dali je moguće napraviti direktnu vezu ova dva računara.na četvorci mi je windows sa sp2 a na kecu 98 .Molim vas odhovorite mi , hitno mi je.Hvala.


Da imam dve mrezne karte,ali ne znam kako da ih podesim,kabal sam spojio ali ne znam da postavim mrezu,takodje ne znam da podesim parametre.



Moliobih da mi napisete posebno podesavanja za 98 a posebno za xp
ili jos bolje poslati na mail.


mail:[email protected]

[Ovu poruku je menjao ivansasa dana 25.02.2005. u 18:20 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao ivansasa dana 26.02.2005. u 07:22 GMT+1]
[ bukovski @ 25.02.2005. 17:08 ] @
moze ako imas dve mrezne dva modema dva usb porta
kazi detaljnije
ovako sa mreznom najlakse uzmes crosover kabal i povezes podesis i samo tako cepas
[ Milan Andjelkovic @ 25.02.2005. 19:51 ] @
Procitaj TOP teme u ovom forumu...
[ piroman @ 26.02.2005. 00:01 ] @
Najlaksi nacin za za pocetnika da napravi home network ako ima xp i bilo koji drugi win je da ubaci instalacioni disk od xp u comp gde se nalazi xp kad iskoci prozor welcome to microsoft windows xp odabere se stavka perform additional tasks >set up home or small office network i wizard ce da odradi sve posle to isto odradi na drugim win kompjuterima naravno pitace vas par stvari ali nije tesko da se odgovori uglavnom ime workgroupe i slicno.
i kao sto je gore navedeno ako se spajaju komp na komp direktno (bez huba swica) ide crossover kabal koji ima da se kupi gotov mislim da je oko 200din gotov fabricki a nije problem ni da se napravi.






poz