[ alensp @ 28.02.2005. 15:19 ] @
Pokušavam instalirati Corel Draw 12, ali kada mi dodje do samoga kraja, vrati se skroz na pocetak i nista ne instalira (samo javi poruku da ga je nesto "interupt" i da nista nije instalirano). Pokusao sam sa iskljucenjem svih anti-spyware i antivirus programima ali nista. Napominjem, instalacija je Trial i već sam je jednom instalirao. Nakon sta je istekao trial, brisao sam ga ali mi sada opet treba nakratko. Ako netko zna zbog cega se to dogadja, molim Vas da mi pomognete. Samo da ga instaliram za jednu upotrebu.

Hvala
[ StORM48 @ 01.03.2005. 01:47 ] @
Nisam nikada probao da instaliram tu Trial verziju, ali sam gotovo siguran da je negde "upisano" da je Trial period istekao i stoga se možeš pozdraviti sa reinstalacijom. Eventualno rešenje bi moglo biti kompletna reinstalacija Windowsa, ali to je loše rešenje.

Pozdrav
[ dr ZiDoo @ 01.03.2005. 09:38 ] @
Vidi vjerovatno u čitavom Corelu imaju nekog pametnog ko je napravio (vjerovatno) reg ljučić u kojem je upisano da li je već bilo triala i jeli istekao.

Kupi čitavu verziju Corela, ili pogledaj možeš li naći tak ključ pa ga ručno uklni. (Možda nije ključ, možda je file u Application Data direktoriju, ali sumnjam to je naivno)
[ alensp @ 02.03.2005. 19:33 ] @
Citat:

Kupi čitavu verziju Corela, ili pogledaj možeš li naći tak ključ pa ga ručno uklni. (Možda nije ključ, možda je file u Application Data direktoriju, ali sumnjam to je naivno)


Pa ta citava verzija mi je malo skupa obzirom na obim posla kojeg imam. S druge strane potrazio sam po registry-u i nisam mogao pronaci di bi to zapisao. Ako netko zna di se to nalazi, bio bi mu i vise nego zahvalan.
[ ANTRAX @ 02.04.2005. 23:18 ] @
istekao ti je trial i a ti si deindtalirao corel misleci da ces opet dobiti 30 dana za koristenje i mozes se fuckati sada jedino sto ti preostaje je da nadjes registry kljuc ( malo morgen :-), ja ga trazio tri dana) znaci ostaje ti formatiranje diska i kad ponovo instaliras corel ne budi brate ljen i ne cekaj 30 dana da ga crackas mazni ga odma!!!
[ lovi @ 04.06.2005. 19:19 ] @
Tijekom instalacije sam primjetio da provjerava za registry u system 32, dakle mislim da je file koji treba uklonit tu, ali ipak sigurnije je re instalacija Windowsa...
Ako tko sazna koji je file i uspije sredit bio bih zahvalan da mi javi jer ovako moram preći na Corel 10, a 12 mi se puno više sviđa...
[ Hasimbegovic @ 09.10.2005. 18:26 ] @
Identičan problem i kod mene se javio ovih dana. Izgleda da nam nema pomoću. Corel Support nema pojma o ovome problemu iako je već jedan korisnik isto pitao a oni dali sasvim deseti odgovor koji nema veze s vezom.

Puna verzija Corel-a izgleda ili format diska pa ... na nama je da biramo čini mi se.