[ Andrej Čvoro @ 01.03.2005. 19:19 ] @
Ja sam ga danas skinuo,ali nece da me obavesti kada dobijem novu poruku...Mada ovo jos uvek nije finalna verzija...

Poz
[ Ramirez @ 01.03.2005. 19:28 ] @
Ja koristim notifier koji je extenzija za Firefox i on savrseno radi... naravno pod uslovom da ti je Firefox ukljucen... ali ako zelis notifier onda pretpostavljam da si uvek online tako da mozes da razmislis i o ovoj soluciji!
[ banom @ 01.03.2005. 19:28 ] @
Meni radi k'o sat
[ Andrej Čvoro @ 01.03.2005. 19:32 ] @
Meni preko one koverte u donjem levom uglu stalno stoji znak uzvika i pise nesto tipa ''Unable to connect to server''.
Mozda mu smete antivirus ili firewall???

Poz
[ SmilieBG @ 01.03.2005. 21:00 ] @
primetio sam da se oslanja na settings (proxy barem) IE-a. Ako mozes sa IE na internet, onda bi trebalo da moze i notifier da radi... :S

Poz,
Sale
[ Nikola_BGD @ 01.03.2005. 21:05 ] @
Meni radi ko sat takodje ...

ona verzija sa koverticom u systray...povremeno se desava doduse da nece da se kon. na server al to prodje posle par sati i onda opet sljaka... zato i jeste gmail jos uvek beta servis...

poz

n
[ slobodan1511 @ 01.03.2005. 21:11 ] @
Imam identican problem sa uzvicnikom preko notifiera u systray-u...
radio je savrseno par meseci do pre nedelju dana otprilike, kad je iz cista mira prestao da radi...
Kad se klikne na check mail now - otvara neku web stranu i kaze " The page you requested is invalid" - ali moze dvoklikom da se otvori Gmail strana kao i da se proveri Email preko POP servea iz Email klijenta...

Juce mi je posle nedelju dana iz cista mira opet proradio, ali samo na par sati...
Tako da verujem da je smetnja kod njih...
[ Andrej Čvoro @ 01.03.2005. 21:17 ] @
Takodje.Kada idem na ''Check Mail Now'' ili ''Tell me Again''... on otvori stranicu sa textom '' The page you requested is invalid.''


Poz
[ rajco @ 01.03.2005. 22:17 ] @
Bas sam ovu temu hteo da postavim jer ima par dana kako mi retko kad radi Gmail Notifier. Par meseci je radio odlicno ali sad zeza pa moram da se konektujem na mail da bih proverio ima li novih poruka. Poruka je "The page you requested is invalid"

edit//
dok sam ovo pisao notifier se korektno konektovao i proverio mail.
[ Walker @ 02.03.2005. 01:23 ] @
Izgleda da je problem u tom notifier-u, posto kod mene radi perfektno ovaj koji je extenzija za firefox
[ s!c @ 02.03.2005. 19:06 ] @
Ja koristim onaj koji sam skinuo sa njihovog sajta (Google) i sve radi super! Samo me zanima kojim APIjima se koristi da bi saznao da li imam mejl !?
[ Nikola_BGD @ 02.03.2005. 22:44 ] @
Pa verovatno se kaci preko http porta na gmail server. Sad dal je to implementirano u nekom dll ili u samom exe nije ni bitno.
ako te to zanima mozes da sniffujes svoj komp i logujes komunikaciju notifiera sa serverom pa da kasnije to analiziras...
ako si bas toliko besposlen...:)))

poz

n
[ rajco @ 02.03.2005. 23:25 ] @
Mislim da je port koji koristi notifier 12007.
[ smars @ 03.03.2005. 00:41 ] @

U poslednjih nekoliko dana je notifier zezao, simptomi vec pomenuti. Ja sam reinstalirao program i proradilo je kako valja. Znam da to nije bas prikladno i prihvatljivo kao resenje, ali nije bolelo, jer je prog. zaista mali.

Pozdrav
[ acebzan @ 03.03.2005. 01:22 ] @
Pa recimo varijanta da instaliras gmail notifier za firefox, i minimiziras firefox u tray :)
tako je bar kod mene, i normalno radi i izvestava.
[ duck@ @ 24.08.2005. 18:22 ] @
Interesuje me da li je neko uspeo da namesti gmail notifier da proverava mailove da dva ili vise naloga na gmail-u?

U infu pise da je to 'jos uvek' u izradi - pa me interesuje da li je mozda proslo to 'jos uvek'?!?

Hvala unapred
[ zveckoo @ 24.08.2005. 22:44 ] @
Citat:
duck@: Interesuje me da li je neko uspeo da namesti gmail notifier da proverava mailove da dva ili vise naloga na gmail-u?
Hvala unapred


Ja inace za ICQu program koristim mirandu. A za nju ima super plugin koji omogucava proveru gmaila. Takodje postoji plugin za mirandu koji moze da proverava vise naloga na gmailu. Posto sam uvek na ICQu - uvek imam i obavestenje o pristiglom mailu. I sve savrseno radi.
[ Arsenko @ 29.09.2005. 02:05 ] @
FF-savrsheno radi.
[ Arsenko @ 01.10.2005. 15:19 ] @
...mada,efikasnost notifier-a nema nikakve veze sa IE odnosno FF. Ovo su samo browseri u kojima se prikazuju "rezultati" pretrage (notify)

p.s. ko razume,shvatice

[Ovu poruku je menjao Arsenko dana 01.10.2005. u 16:19 GMT+1]
[ plcb83 @ 01.10.2005. 16:56 ] @
Da radi , mada sta ce ti on kad mozes gmail i na outlook da namestis.